Firemní video

O tom, zda prodáte či neprodáte, rozhoduje často první minuta. Využijte tuto minutu maximálním způsobem a zaujměte partnera, klienta či zákazníka díky firemnímu videu.

 

 

Vyrobíme pro Vás profesionální firemní video doplněné o Vámi požadované údaje v titulcích. Samozřejmostí je podbarvení firemního videa hudbou a za příplatek je možno umístit do videa i komentář. Nechybí kontaktní údaje a logo Vaší firmy.

Firemní video se perfektně hodí jako doplněk Vašich internetových stránek. Podle průzkumu z roku 2012 opustí internetové stránky více jak 40% uživatelů hned na první stránce. Nástroj, který během 1-2 minut dokáže Vaši společnost či podnik představit stručně, poutavě a hlavně obrazem toto číslo může výrazně snížit. Tímto nástrojem je firemní video. Kvalitní a poutavé firemní prezentační video lze také používat při obchodních schůzkách, jednáních s partnery a sponzory nebo také při komunikaci firemních úspěchů a záměrů směrem k zaměstnancům.

Nemalou výhodou firemního videa je také jeho opakovatelné využití a rozmnožování. Jakmile je video natočené, je jeho používání zcela ve Vaší kompetenci a na Vašem uvážení.

Pár základních důvodů pro firemní video (firemní medailonek, image film, atd.):

  1. působí na zrak i sluch
  2. využitelnost při mnoha příležitostech
  3. zajímavý způsob oslovení veřejnosti
  4. atraktivnější než text
  5. perfektně a komplexně představuje Vaši firmu či podnik
  6. udržuje návštěvníky na internetové stránce

Proto v posledních pár letech pomalu ale jistě čím dál tím více podniků a firem začíná využívat firemní video (firemního medailonku, image filmu, atd.) při propagaci. Prezentační video Vám totiž nabízí možnost, jak efektivně a atraktivně představit svoje produkty a služby během krátkého časového úseku.

Nezaspěte za konkurencí a nechte si i Vy vyrobit firemní video – firemní medailonek – image film. Oproti videoprezentaci se jedna o komplexnější a obsahově bohatší nástroj videomarketingu.